Ana Claudia Ilie,tanara care a sustinut ca a avut o relatie cu celebra cantareata Carmen Serban,a fost supusa la detectorul de minciuni,insa a picat,deci tanara se pare ca a mintit cu nerusinare.

Aseara,in emisiunea Cancan TV de pe Kanal D,Claudia Ilie,a fost de fapt o simpla mincinoasa,deoarece testul poligraf a aratat ca de fapt,toata povestea inventata de ea,este o simpla scorneala.Ea a declarat ca nu a mintit si ca nu stie ce s-a intamplat cu testul,probabil fiind o greseala.
Carmen Serban este inca extrem de suparata,si pe bune dreptate.Artista a declarat:”Acest test poligraf nu îmi repară imaginea. Mă simt umilită și profund jignită!”
Tanara care sustine ca ar fi avut o relatie cu Carmen Serban,a picat testul poligraf la care a fost supusa !
Data Joi, 9 Februarie 2012, 10:37. Under Monden Tags: ana claudia ilie, cancan tv, carmen serban, lesbiana, relatie, scandal, test poligraf
Un comentariu pentru “Tanara care sustine ca ar fi avut o relatie cu Carmen Serban,a picat testul poligraf la care a fost supusa !”
Adauga un comentariu









eu cred ca nu este adevarat de carme serban aia care a spus asa este un baiat asa arata